Громадська організація «Моя Отчизна»: Об’єднуємо людей дієспроможних, талановитих, заповзятливих

Верхня стрічка новин, Громадська приймальня, Новини

Цей випуск окреслює одну з пріоритетних проблем, над якою вже працює організація “Моя Отчизна” з перших днів її існування. Це надання допомоги працездатним українським громадянам в отриманні роботи відповідно до їх здібностей та можливостей, юридичний супровід їх працевлаштування та стосунків з роботодавцями, профспілковий захист; молоді в здобутті належної освіти та реалізації набутих знань; наполегливе сприяння достойному життю і побуту трудових емігрантів та українських студентів, що навчаються за кордоном, та поверненню їх в Україну; надання широких інформаційно-консультативних та культурно-просвітницьких послуг українцям в усьому світі. Це перший, але не єдиний з важливих напрямків нашої майбутньої роботи. В наших намірах також: підтримка здібної молоді в реалізації наукових, підприємницьких, художніх задумів та проектів, в тому числі, реалізації програм економічного, національно-культурного, духовного розвитку суспільства, доступові всіх верств населення, особливо малозабезпеченого, до духовних та культурних цінностей, художньої творчості, підтримка свободи слова; надання допомоги у розвитку видавничої справи, засобів масової інформації, інформаційної інфраструктури; урізноманітнення форм досягнення гармонійної суспільної злагоди; сприяння культурному обміну між народами через налагодження співпраці із закордонними партнерами; підтримка ринкових економічних перетворень в царині науки, культури та мистецтва; пропаганда надбань літератури, історико-культурної спадщини в усьому розмаїтті форм та засобів; сприяння створенню “культу книги” та “культу історичної пам’яті” в громадському житті, дозвіллі людей; створення відповідних для втілення цих завдань в життя друкованих, електронних ЗМІ, а також інтернет-радіо, інтернет-телебачення, інтернет-газет, кіно-, відео- та аудіо продукції, друкарень, видавництв, компаній. Та чимало іншого, в тому числі, ваші ініціативи, дорогі земляки.
ВИКЛИКИ:
З багатьма тяжкими викликами зустрівся наш народ, здобувши незалежність. Нескінченний ланцюг внутрішніх проблем. Відстоювання свого достойного місця на світовому ринку праці, послуг, товарів. Боротьба за торжество істинної демократії, законності і правопорядку. Відстоювання…відстоювання…відстоювання… Любов к Отчизні де героїть, там сила вража не устоїть, там грудь сильніша од гармат!
ЗАСАДИ:
Ми є добровільною організацією, яка в своїй діяльності керується Конституцією України, Законом України “Про громадські об’єднання”. Усі, хто стане з нами до спільної роботи-толоки, буде реально здійснювати та захищати права і свободи членів організації, послідовно сприятиме задоволенню суспільних, економічних, соціальних, культурних та інших інтересів, зокрема, ефективному приміненню трудових та інтелектуальних ресурсів українських громадян в рамках євроінтеграційних процесів, здобуванню освіти молоддю країни за світовими стандартами, інвестуванню українського капіталу з-за кордону та всередині країни в розвиток місцевих територіальних громад, відновленню роботи підприємств, відкриттю нових робочих місць, технічному переоснащенню виробництв, просуванню українських товарів та послуг на європейський та світовий ринок, розвитку духовності та культури, реалізації культурно-освітніх програм.
ІНІЦІАТИВА:
І от, бажаючи підставити своє плече під цей неймовірний тягар народних проблем, і створили ми нашу громадську організацію “Моя Отчизна”. Створили, щоб об’єднати людей дієспроможних, талановитих, заповзятливих. Майстрів, умільців, а не лише проектантів, співвітчизників, незаангажованих деклараціями численних груп, від яких нині тісно в коридорах влади, але прагнучих добра собі, своїм рідним і друзям, своєму народові.

Поділитись:

comments