Зустрічайте і читайте газету «Моя Отчизна»

Громадська приймальня, Новини

Для майбутніх прихильників і партнерів громадської організації «Моя Отчизна» – новорічний подарунок. В останні дні 2017 року побачив світ перший номер кольорового 8-сторінкового часопису «Моя Отчизна». Він містить чимало корисної інформації для тих наших співвітчизників, які перебувають нині за кордоном в ролі трудових мігрантів, навчаються там у вузах чи збираються навчатись і працювати.

Газета аналізує всі позитиви і ризики ринку праці багатьох країн світу, подає детальні коментарі науковців, правників, менеджерів стосовно нинішнього і завтрашнього стану української еміграції, поради і зауваження досвідчених мігрантів, таких, скажімо, як львів’янка Руслана Коренівська-Марич, котра багато літ потрудилася в Італії, а зараз веде повчальні передачі про це на Всесвітньому Бельгійському радіо.

Сторінка для студентів та абітурієнтів «Підкорення Європи можливе, але з європейським дипломом» подає три вартісних уроки молодим людям від експерта по освіті за кордоном, керівника відділу освіти компанії Anyway Богдани Баришевої.

Читачі першого номера газети «Моя Отчизна» дізнаються також про досвід маріупольця Максима Гербута, який зумів створити у США цілу індустрію будинків на 3D-принтері в стартапі PassivDom.

До послуг читачів газети довідкова інформація про посольства України за рубежем та про офіси ГО «Моя Отчизна» у Києві та Варшаві.

Поділитись:

comments