ОСВІТНЮ ПРОГРАМУ «МОЄЇ ОТЧИЗНИ» РОЗПОЧАТО

Новини, Подія

Керівники громадської організації «Моя Отчизна» Іван Кокуца та Михайло Каменюк та гість з Польщі, професор, ректор  Легніцької вищої менеджерської школи Василь Назарук побували на Вінниччині. Мета поїздки – перші кроки освітньої програми організації, орієнтування учнівської та студентської молоді в можливостях здобуття вищої освіти за кордоном, зокрема, у Польщі.

В Барському  гуманітарно-педагогічному коледжі ім. М.Грушевського гості зустрілися з викладацьким складом, учнями закладу та виступили перед ними в рамках Міжнародного семінару зі співробітництва в контексті вищої освіти та культури взаємин. Учасниками дискусійної платформи стали вчені, митці, освітяни, медійники. На семінарі також мали слово кандидат педагогічних наук, директор коледжу Петро Савчук, кандидат наук з мистецтвознавства, вчений секретар коледжу Антоніна Бурса-Сторожук, заступник директора коледжу з навчальної роботи, аспірант Національної академії педагогічних наук Володимир Хомчак.

Досягнуто попередньої домовленості про набір навчальної групи з учнів коледжу для здобуття другої вищої освіти у Польщі з наступного навчального року за посередництва «Моєї Отчизни».

 

У селі Сліди Могилів-Подільського району польський гість, вчений Василь Назарук був посвячений в полковники міжнародної організації «ЛУК» (Ліга Українського козацтва), прийняв козацьку присягу і отримав відповідну грамоту з рук головного отамана Вінницького обласного  товариства Українського Реєстрового Козацтва, отамана Західного округу МО «ЛУК» Миколи Крижанівського. Василю Назаруку була надана можливість ознайомитися з перлиною історичної пам’яті нашого краю – Лядівським скельним монастирем над швидкоплинним Дністром.

В Бару і Могилеві-Подільському, таким чином, започатковано осередки «Моєї Отчизни».

Як повідомив голова МО «Моя Отчизна» Іван Кокуца, на часі – створення відділень «Моєї Отчизни» в областях України, і Вінниччина заслуговує стати першою в цій роботі.

 

 

На знімках: делегація з Києва в Барському гуманітарно-педагогічному коледжі; головний отаман Микола Крижанівський приймає присягу від Василя Назарука під час посвяти в українські козаки.

Поділитись:

comments