Україна приваблива

Новини, Приваблива Україна

Україна приваблива

Відвідувачі нашого сайту, мабуть, помітять цю нову рубрику. Під нею ми подаватимемо відрадні новини з різних куточків  нашої країни, які свідчать про відродження повноцінного життя в усіх сферах людської діяльності, про хист українців не розгублюватися, а йти вперед, розбудовуючи рідну державу.

Долучайтеся, друзі, до потоку радісних новин! Нехай ваші повідомлення кріплять спільну віру українців у завтрашній день.

РІВНЕ: ЖИВИ І ПРАЦЮЙ В УКРАЇНІ

 

Під таким гаслом у Рівненському міському центрі зайнятості пройшов перший в області Форум професійних майстрів.

Учасниками дійства стали десятки шукачів роботи з м.Рівне, Рівненського та Здолбунівського районів, досвідчені майстри та підприємці.

«Цей захід направлений на допомогу безробітним у започаткуванні і розвитку власного бізнесу, сприяння професійному розвитку майстрів» – зазначив директор служби зайнятості Іван Ткачук, відкриваючи Форум.

Під час презентації «Домова служба – площадка розвитку професійних майстрів», ініціатор заходу керівник бізнес-системи Валерій Гусак на прикладі майстрів своєї компанії закликав  слухачів не виїжджати на роботу за кордон, адже і в Рівному можна в галузі господарсько-побутового обслуговування заробляти чималі гроші. Валерій Миколайович поділився з чоловічою аудиторією власним досвідом роботи у службі, відповів на запитання та запросив  на роботу спеціалістів з ремонту квартир, електроніки, сантехніки та монтажу.

Досвідчені майстри представили останні новинки професійних сучасних інструментів, прибиральну техніку та надали індивідуальні консультації.

 

ЛЬВІВ: ДЕРЖАВА ЗДЕШЕВЛЮЄ ФЕРМЕРАМ ПРИДБАНУ ТЕХНІКУ НА 40 ВІДСОТКІВ

 

На Львівщині продовжує діяти державна програма відшкодування вартості сільськогосподарської техніки. Зокрема, до 1 березня сільськогосподарські товаровиробники, які придбали техніку та обладнання у грудні 2017 року, подають державним банкам заявки та відповідні документи.

Як інформують у департаменті агропромислового розвитку Львівської ОДА, в рамках держпідтримки для фермерів передбачаються додаткові преференції при купівлі техніки. Крім стандартних 25% компенсації за програмою здешевлення сільськогосподарської техніки, фермери додатково отримають 15% компенсації – загалом 40%.

Оплата за техніку і обладнання та її компенсація проводиться через державні банки або банки, у статутному капіталі яких 75 і більше відсотків акцій належать державі.

 

ВІННИЦЯ: НАЙМАСШТАБНІШЕ ВИРОБНИЦТВО ЧЕКАЄ РОБОЧИХ РУК І ПРОПОНУЄ ВИСОКУ ПЛАТНЮ

 

Це державне підприємство «Електричні системи», де виготовляють автомобільні джгути для європейських заводів. Сюди потребують велику кількість в’язальників схемних джгутів, кабелів та шнурів, а також операторів верстатів з програмним керуванням (технічна освіта). Новачкам гарантується оплачуване навчання, решті – офіційне працевлаштування,  повний соцпакет, комфортні умови праці, гідну заробітну плату

ЗНАЙОМІ НЕЗНАЙОМЦІ: УКРАЇНСЬКІ ІМЕНА У СВІТОВІЙ КУЛЬТУРІ

Лекцією під такою назвою доктора історичних наук, професора, завкафедрою історії і культури України Вінницького державного педагогічного університету ім. М. Коцюбинського Ольги Коляструк у Вінницькій обласній універсальній науковій  бібліотеці ім. К.А.Тімірязєва стартував інтелектуально-просвітницький проект «На перетині культур». Завдяки даній презентації присутні дізналися про маловідомі сторінки та українські мотиви у творчості художника Казимира Малевича.

Підготовлено прес-службою «Моєї Отчизни»

 

 

Поділитись:

comments