Радіо «Отчизна» завжди нагадує про Україну

Довідник-порадник, Новини

Нам до редакції надходять запитання, як слухати Радіо «Отчизна». Зокрема, такого листа надіслав на Фейсбук житель Херсона Василь Піддубняк ведучому нашого сайту Михайлу Каменюку.На наші запитання відповідає технічний продюсер Радіо «Отчизна» Олександр Соломка.

       -Олександре, розкажіть, будь ласка, популярно відвідувачам нашого сайту: що таке онлайн-радіо «Отчизна», які його параметри і можливості, як його слухати?

-Радіо «Отчизна» – це радіостанція онлайнового формату з великими амбіціями. Формат мовлення музично-інформаційний, поєднує в собі музичний контент та інформаційні програми – все що потрібно нашим співвітчизникам за кордоном і їх родичам в Україні. Музична складова мовлення – унікальне поєднання сучасної української музики з вкрапленням ретро музичних творів, а також європейські і американські хіти сучасності. Поєднання такого формату ви не почуєте на жодній з українських радіостанцій. Мета такого поєднання – створити атмосферу рідного дому за межами України і не забути про наявну реальність. Українська музика нагадуватиме про Україну, а польська, словацька, чеська, угорська, румунська та інші – про реальність навколо. Також радіостанція буде цікавою громадянам України, які зможуть почути мову західних сусідів, познайомитися з важливим пластом сучасної культури, яким є популярна музика, комусь, можливо, музика нагадає поїздку за кордон.

Слухати нас можна на стаціонарних комп’ютерах, планшетах, телефонах у зоні покриття WiFi чи 3G  мережі, де б ви не були – ми поруч. У наших планах запуск онлайнових додатків до найпопулярніших мобільних операційних систем – iOS та Android.

На головній сторінці сайту «Моя Отчизна» (посилання для входу: http://moyaotchyzna.com.ua/radio) є спеціальна позначка «Радіо слухати». Натиснувши на неї, ви почуєте наше радіо, а заповнивши анкету, яка з’явиться на екрані, станете активним співучасником творення наших радіопрограм.

-Радіо «Отчизна» покликане обслуговувати українську діаспору за кордоном, трудову та освітню еміграцію, усіх українців, які з різних причин відірвані від рідного дому. Чи буде можливість емігрантам спілкуватись на хвилях радіо «Отчизна» з рідними в Україні, один з одним, вітати один одного з пам’ятними датами тощо? Як це можна робити?

-Ми пропонуємо різні форми спілкування: лист електронною поштою, допис у Facebook, Skype, Viber і таке інше. Для всіх співвітчизників і друзів буде програма привітань, ранкове шоу і багато іншого, залишайтеся з нами.

-Кілька слів про себе: як ви прийшли в радіомовлення? Хто працює на радіо «Отчизна» поруч з вами?

-Займаюся з 2004 року технічними аспектами радіомовлення, також віднедавна долучився до творчої частини улюбленого медіа і намагаюся розвиватися сам і технічно і творчо удосконалювати радіо в Україні. Поруч зі мною молода амбітна і патріотично налаштована команда, з кожним творцем нашого Радіо слухачі невдовзі познайомляться, так би мовити, очно під час наших зустрічей в ефірі.

Підготовлено прес-службою «Моєї Отчизни»

Поділитись:

comments