ЛЬВІВЩИНА, ХМЕЛЬНИЧЧИНА, повідомлення з областей

Новини, Приваблива Україна

ЛЬВІВЩИНА: Шевченків «Заповіт» на тисячу голосів

В області 9 березня з  нагоди 204-ї річниці від дня народження Тараса Шевченка встановили рекорд наймасштабнішого виконання «Заповіту». У Львові одночасно Шевченків твір виконали більше тисячі учасників – це понад 40 хорів.

Це культурно-мистецьке дійство увійшло у «Книгу рекордів України». Сертифікат про встановлення рекорду вручили голові Львівської облдержадміністрації Олегові Синютці.

На усіх площах області, де є пам’ятники Кобзарю, одночасно відбувалися урочисті заходи. На Львівщині є 196 пам’ятників Тарасові Шевченку.

 

 

ХМЕЛЬНИЧЧИНА: Жінка на ринку праці

 

Для багатьох українських жінок кар’єра набуває важливого значення, адже, це – можливість самореалізації, особистого зростання, можливість займатися улюбленою справою. Так, серед безробітних, які були зареєстровані в Хмельницькій обласній службі зайнятості у 2017 році,  майже  47% складали жінки, з них 42% ( 8,7 тис.осіб) отримали роботу, зокрема, 2,2 тис. осіб пройшли професійне навчання за направленням державної служби зайнятості

Обласна служба зайнятості проводить значну роботу по реалізації державної гендерної політики щодо сприяння зайнятості жінок: допомагає у пошуку  підходящої роботи, сприяє у навчанні новим професіям та спеціальностям, підвищенні кваліфікації,  участі в оплачуваних громадських роботах, залучає до різноманітних заходів, семінарів, тренінгів: «Жінка на ринку праці», «Я – успішна жінка», «Пошук», «Право», «Феміда» та інших.

Нині широким попитом користується організація навчання безробітних основам підприємництва, бізнес-планування та самозайнятості. Так, протягом 2017 року 97 осіб скористалися такою можливістю, з них 57 осіб – жінки.

Як приклад, в травні 2017 року, мешканка смт. Віньківці Вікторія Новоченко залишилась без роботи. Звернувшись за допомогою до Віньковецького районного центру зайнятості та отримавши весь спектр послуг щодо сприяння у започаткуванні власної справи, пані Вікторія зареєструвалася, як фізична особа-підприємець та розпочала діяльність. Напрямок підприємницької діяльності обрала відповідно до освіти та досвіду попередньої роботи – «ремонт одягу та пошиття постільної білизни». І хоча Вікторія, як приватний підприємець, працює не так давно, вона вже досягла значних успіхів. Використання в роботі новітнього обладнання та якісних матеріалів дало змогу завоювати довіру клієнтів та впевнено зайняти своє місце на ринку послуг району.

Підготовлено прес-службою «Моєї Отчизни» за повідомленнями з областей

Поділитись:

comments