І ОСЬ ДО НАС ПРИЙШОВ «РАНОК З ДАРИНОЮ» НА РАДІО «ОТЧИЗНА»

Новини, Радіо Отчизна, новини, та анонси, Ранок на Отчизні

Сьогодні, 26 березня, з 7.30 до 8.30 на хвилях емігрантського радіо з Києва «Отчизна» пролунала перша годинна інформаційно-розважальна програма «Ранок з Дариною». Її блискуче провела молода талановита ведуча, журналіст, випускниця Донецького університету імені Василя Стуса Дарія Курінная. Наша радіоДаринка запросила в гості програми і цікаво бесідувала з ними голову громадської організації «Моя Отчизна», письменника і журналіста Івана Кокуцу, його заступника в громадській організації, письменника і журналіста Михайла Каменюка, технічного продюсера радіо Отчизна» Олександра Соломка, очільника Міжгалузевої профспілки українських працівників у Польщі Юрія Карягіна. Михайло Каменюк та Юрій Карягін були в ефірі прямим включенням з Вінниці та Варшави.

Гості окреслили головні напрямки роботи радіо «Отчизна», практичну користь його передач для української еміграції у світі, розповіли про зворотній зв’язок з радіослухачами, їхню можливість спілкування з друзями, рідними, Великою Україною.

Вітаючи усіх українців з появою в Інтернеті першого українського емігрантського радіо, Михайло Каменюк подарував їм свій пам’ятний поетичний експромт:

Сонце на обрії бризне,

Золотом в небі сяйне –

Голос моєї «Отчизни»

Знову вітає мене.

Він, як молитва між нами,

Вслухайся в нього на мить –

І як до рідної мами,

Серце навстріч полетить.

Програма «Ранок з Дариною» стане щоденною і чекає на відгуки та побажання слухачів. Щоб слухати емігрантське радіо з Києва «Отчизна», слід просто набрати у вашому комп’ютері, ноут-букові пошуковий рядок: РАДІО «ОТЧИЗНА» ОНЛАЙН.

На знімку: господиня програми «Ранок з Дариною» Дарія Курінная.

Прес-служба ГО «Моя Отчизна»

Поділитись:

comments