Радіо «Отчизна»: коло слухачів розширюється на всю Європу

Новини, Подія, Радіо Отчизна, новини, та анонси

Сьогодні з 7.30 до 8.30 в ефірі онлайн була друга програма емігрантського радіо з Києва «Отчизна» – «Ранок з Дариною». Її вели голова  громадської організації «Моя Отчизна» Іван Кокуца та журналіст Дарія Курінна.

Відомий культуролог, професор Василь Романчишин представив свою авторську програму «Культура!», яка стане постійною, щотижневою. В ній братимуть участь відомі діячі культури і мистецтва, вчені, педагоги. Василь Романчишин поділився творчими планами та намірами, серед яких, зокрема, проведення творчих фестивалів за кордоном за участю виконавців з України та українців, які проживають, працюють і навчаються там. Це будуть своєрідні духовні благодійні акції, серед організаторів яких, звичайно, буде і ГО «Моя Отчизна». Чимало уваги було приділено також гарному майбутньому сучасного Київського коледжу культури і мистецтв, що його очолює Романчишин, заклад невдовзі набуде вищого статусу – мистецької академії.

Чергове включення корпункту радіо у Варшаві з головою Міжгалузевої профспілки українських працівників у Польщі Юрієм Карягіним було присвячене відповідям радіослухачів з України, Польщі, Чехії з різних питань працевлаштування за кордоном, спроможностей Міжгалузевої профспілки допомогти, захистити працюючих українців-емігрантів. Юрій Карягін повідомив координати офісу профспілки у Варшаві, роз’яснив порядок вступу бажаючих до профспілкової організації у Польщі.

Письменник і журналіст Михайло Каменюк представив свою авторську програму «Обереги Отчизни», яка звірятиме поведінку українців згідно звичаїв, традицій та обрядів предків, українського народного календаря. Ці неписані правила, на його думку, є своєрідними оберегами української автентичності.

Технічний продюсер радіо «Отчизна» Олександр Соломка проаналізував зростаючу відвідуваність сайту «Моя Отчизна» та радіо «Отчизна», а на запитання радіослухача з Чехії відносно того, як ознайомитися з ранковими програмами радіо, якщо не встиг на пряме включення, пояснив: ці програми можна буде прослухати в записі. На сайті радіо розміщено бланк листів із запитаннями та побажаннями до творчої команди, які можна будь-коли надіслати до редакції.

СЛУХАЙТЕ РАДІО «ОТЧИЗНА», НАБРАВШИ В ІНТЕРНЕТІ ПОШУКОВИЙ РЯДОК: РАДІО «ОТЧИЗНА» ОНЛАЙН

Радіо Отчизна онлайн

На знімку: автор радіопрограми «КультУра!» Василь Романчишин –  в студії

Поділитись:

comments