ДЕБЮТИ НА РАДІО «ОТЧИЗНА»: АВТОРСЬКІ ПРОГРАМИ «ВІТЕР З УКРАЇНИ» ТА «ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ПРОСПЕКТ» МИХАЙЛА КАМЕНЮКА І ДАНИЛА ВЕРЕІТІНА

Новини, Радіо Отчизна, новини, та анонси, Ранок на Отчизні

Сьогодні вийшла в ефір чергова програма «Ранок з Дариною» емігрантського радіо з Києва «Отчизна». Це був радіосвітанок приємних дебютів. Поет Михайло Каменюк представив власну авторську програму «Вітер з України» та познайомив слухачів з авангардистською поезією Богдана-Ігора Антонича, а Данило Вереітін розповів про свою програму «Європейський проспект», яка буде завтра в ранковому ефірі. Данило стане своєрідним зв’язковим на хвилях радіо «Отчизна» з емігрантською українською молоддю в закордонні, його приціл – життя молоді, зокрема, студентської, в Україні та світі, взаємозв’язків молодіжних організацій.

Професор, культуролог, педагог Василь Романчишин в бесіді з головою ГО «Моя Отчизна» Іваном Кокуцою продовжив розмірковувати над злободенними проблемами української еміграції, яка не просто одна з найбільших у світі, але й найбільш структурована і бажає єднання довкола української національної ідеї. Василь Романчишин, зокрема, підкреслив важливість тримати в полі зору життя українських емігрантів не лише на Заході, в Європі, але й на Сході: в Росії, навіть у Китаї, де українці в непростих умовах зберігають, відстоюють свою автентичність, а також стають помітними діячами в усіх сферах життя.

СЛУХАЙТЕ РАДІО «ОТЧИЗНА» З 7.30 ЗА КИЇВСЬКИМ ЧАСОМ, ПРОСТО НАБРАВШИ В ІНТЕРНЕТІ СЛОВА: РАДІО «ОТЧИЗНА» ОНЛАЙН

Радіо Отчизна онлайн

Прес-служба ГО «Моя Отчизна»

Поділитись:

comments