СЬОГОДНІ Й ЗАВТРА: ПОБАЧЕННЯ ЗІ ЗНАМЕНИТОЮ СПІВАЧКОЮ ЖАННОЮ БОДНАРУК НА ХВИЛЯХ НА РАДІО «ОТЧИЗНА»

Новини, Програма КультУра, Радіо Отчизна, новини, та анонси

Авторська програма «КультУра!» Василя Романчишина сьогодні (29 березня) й завтра (30 березня) пропонує вельми цікаву і змістовну зустріч з улюбленицею шанувальників естради, народною артисткою України Жанною Боднарук. Слухати розмову ведучого з поважною гостею можна сьогодні на хвилях радіо «Отчизна» з 19.00, з 24.00 та завтра з 12.00.

Зайшовши на сайт нашого радіо, можна надіслати свої запитання, побажання гості передачі та її ведучому.

Нагадаємо, що Жанна Боднарук, окрім плідної роботи на ниві естради, є президентом благодійної організації «Фонд сприяння розвитку естрадного мистецтва „Співай Україно!“». Народилася вона в Івано-Франківську. Після перемоги у  1991 році на другому Всеукраїнському фестивалі «Червона рута» артистка здобула безліч вітчизняних та міжнародних нагород. Під час гастролей їй аплодували Нью-Йорк та Париж, Ліон та Брюссель, Мюнхен та Прага, Варшава та Братислава, Мінськ та Кишинів і, звичайно, рідна Україна.

У 2004 році Жанна Боднарук нагороджена Орденом «Святої Великомучениці Варвари» другого ступеня за заслуги перед Українською Православною Церквою.

Вийшли в світ сім CD альбомів Жанни Боднарук: «ПРИВОРОЖИ МЕНЕ», «ТВІР МОЇХ МРІЙ», «З РОСИ Й ВОДИ», «СТЕЖКА ДО РАЮ», «ALL THE BEST», «РАЗОМ З ДРУЗЯМИ», «КОХАНІЙ» (з А. Карпенком).

Погляд на сучасний стан української популярної музики і культури загалом, роздуми про українську пісню, її популяризацію та чимало іншого – в програмі Василя Романчишина «КультУра!».

Завтра на передачу «Ранок з Дариною» (початок, як завше, о 7.30) завітає невиправний і непосидючий романтик доріг і підкорювач невідомих земель Андріана Новачук. Від неї ми почуємо розповіді про її захоплюючі мандрівки чужими країнами, цікаві враження і цінні поради туристам.

СЛУХАЙТЕ РАДІО «ОТЧИЗНА» В ІНТЕРНЕТІ! ДЛЯ ЦЬОГО ПРОСТО НАБЕРІТЬ В ПОШУКУ: РАДІО «ОТЧИЗНА» ОНЛАЙН

Радіо Отчизна онлайн

При цьому кожен слухач має можливість надіслати творцям радіо свого листа, висловити будь-яку думку, пропозицію. Ми завжди раді спілкуванню зі слухачами, як і з відвідувачами нашого сайту.

Прес-служба ГО «Моя Отчизна»

Слухати запис програми:

Поділитись:

comments