НАШ ГІСТЬ, ВІДОМИЙ ПУБЛІЦИСТ СЕРГІЙ ШЕВЧЕНКО РОЗКРИЄ ТАЙНИ РАДЯНСЬКИХ СПЕЦСЛУЖБ, ЩО СТОСУЮТЬСЯ «РОСТРІЛЯНОГО ВІДРОДЖЕННЯ»

Новини, Радіо Отчизна, новини, та анонси, Ранок на Отчизні

Завтра, 5 квітня, о 7.30 за київським часом слухайте чергову ранкову передачу емігрантського радіо з Києва «Отчизна». Її ведучий, письменник і журналіст Іван Кокуца, запросив до студії цікавого гостя. Це заслужений журналіст України, лауреат багатьох премій, серед яких міжнародна (імені В.Винниченка), секретар Національної спілки журналістів України Сергій Шевченко.
Наш гість презентує свою авторську програму на хвилях радіо «Отчизна» під назвою «Соловки: сліди української трагедії». Фактично, це буде перше публічне прочитання сторінок майбутньої книги Сергія Шевченка. В ній, як і в згаданій авторській програмі на нашому радіо, відомий журналіст і дослідник української історії розкриває таємниці архівних схронів КГБ, радянської охранки, розсекречує документи спецслужб, які торкаються розстріляного в 1930-ті роки на Соловецькому тюремному етапі українського культурного Відродження.
Що важливо: з понад тисячі тодішніх жертв багато не були ідентифіковані, як українці, – і Сергій Шевченко заповнює цей пробіл. З його передач ми, зокрема, дізнаємося правду про розстріл талановитого українського письменника Олекси Влизька та інші невідомі нашому літературознавству та культурознавству факти.

А письменник і журналіст Михайло Каменюк в авторській програмі «Вітер з України» розповість про яскравого лідера українського «шістдесятництва», що був справжнім буревісником літературно-мистецького андеграунду 1960-их років, сподвижником молодих В’ячеслава Чорновола, братів Горинів, Івана Дзюби, Серія Параджанова та інших відважних патріотів, незбутнього поета Миколу Холодного.
На знімку: відомий київський публіцист Сергій Шевченко та Микола Холодний
СЛУХАЙТЕ ЕМІГРАНТСЬКЕ РАДІО З КИЄВА «ОТЧИЗНА» ЗА ПОШУКОВИМИ СЛОВАМИ: РАДІО ОТЧИЗНА ОНЛАЙН.
Прес-служба ГО «Моя Отчизна»

Архів ефіру:

Поділитись:

comments