НА БЛАГОВІЩЕННЯ РАЗОМ З КВАРТЕТОМ «ГЕТЬМАН»!

Новини, Програма КультУра, Радіо Отчизна, новини, та анонси

Завтра о 12.00 за київським часом в студії Радіо «Отчизна» – емігрантського радіо з Києва, гостем авторської передачі Василя Романчишина «КультУра» буде квартет «Гетьман», колектив, широко відомий в Україні та за її межами. З великим успіхом «Гетьман» презентував українське мистецтво, нашу пісню у США, Канаді, Франції, Німеччині, Австрії, Голландії, Швеції, Норвегії, Португалії, Білорусі. Частий учасник та гість теле- та радіопрограм. У творчій спадщині колективу записи до фільмів, музичного фонду радіо України, а також кількох музичних альбомів.

В репертуарі «Гетьмана»: арії з опер, камерні класичні твори. Майстерне володіння голосами неповторних тембрів народжує багатоголосе співзвуччя та прекрасне виконання складних музичних полотен.

Квартет «Гетьман» постійно оновлює  свій репертуар, в якому українські народні пісні, пісні народів світу, твори вітчизняних та зарубіжних авторів. Численні шанувальники, глядачі та слухачі з захопленням сприймають кожен номер  концертних програм квартету, про що свідчать рецензії в українській та закордонній пресі.

Тож слухайте завтра одкровення улюблених артистів, а також відомі і нові пісні у виконанні чоловічого квартету «Гетьман»

МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ ПОСТІЙНЕ:  НА ХВИЛЯХ РАДІО «ОТЧИЗНА». ПОШУК В ІНТЕРНЕТІ: РАДІО ОТЧИЗНА ОНЛАЙН

На знімку: Василь Романчишин з квартетом «Гетьман» в студії нашого радіо.

Прес-служба ГО «Моя Отчизна»

Слухати запис програми:

Поділитись:

comments