Вже цього понеділка та вівторка у авторській програмі Василя Романчишина «КультУра» – народний артист України Тарас Петриненко

Новини, Ранок на Отчизні

Вже цього понеділка і вівторка на хвилях емігрантського радіо Отчизна у авторській програмі Vasyl Romanchyshyn«КультУра» – мега зірка українського мистецького небосхилу, людина-легенда, один із стовпів нашої духовності народний артист України Тарас Петриненко. Автор «Пісні про пісню», «Господи, помилуй нас», «Ми не закінчили розмову», а його пісня «Україна» стала своєрідним неофіційним гімном України. Співак, композитор, поет, громадянин розповість про свої творчі здобутки, про роль і місце митця в сучасному світі, про те, як творчим людям, що не скотилися до простого заробітчанства зберегти свою гідність і професійну честь. Тарас Петриненко – не просто музикант. Він – совість нації. Все його життя і творчість належить Україні, народові. Приєднуймося до нього!
Слухайте в понеділок о 8 годині ранку, 12 дня, 19 вечора і в повторі для опівнічників о 00:00. А для тих, хто не встиг, повтор у вівторок.

Поділитись:

comments